درباره تکنوکلید
از ابتدا تفکردر انجام پروژه و تولید
تا انتها تولید و کنترل در کنار شما هستیم

درباره ما بیشتر بدانید

فروشگاه تکنوکلید درسال 1369 فعالیت خود را در حوزه برق ،کنترل و اتوماسیون صنعتی آغاز نموده است. این فروشگاه با بیش از دو دهه حضور در صنایع کشور توانسته با بهره گیری از دانش فنی و تجربیات عملی یکی از مجموعه های فعال در کشور در این حوزه باشد.
فروشگاه تکنوکلید با فعالیت گسترده و تخصصی در  زمینه واردات اتوماسیون صنعتی و فشار ضعیف  و راه اندازی و کنترل خطوط تولید و به صورت کلید در دست و موجودی بسیار بالا و خوب انبار و به لحاظ کیفیت در حسن انجام کار و داشتن کادری فنی و مجرب و با بهرگیری از دانش فنی خود همگام با تکنولوژی روز دنیا  اقدام به واردات و انجام پروژه های اتوماسیون صنعتی و فشار ضعیف زیمنس نموده است و تاکنون با ارائه خدمات و تامین نیاز شرکت های مصرف کننده حضور مستمر دراین زمینه داشته است.
به دنبال رشد روزافزون تکنولوژِی و ورود تجهیزات پیشرفته اتوماسیون، این مجموعه اقدام به ارتقا دانش فنی در حوزه PLC & AUTOMATION & HMI نموده است.
از فعالیت های مهم این شرکت می توان به تامین قطعات اتوماسیون و فشار ضعیف و طراحی و انجام پروژه مدارهای کنترل و PLC مانیتورینگ شرکت های: فولاد، پتروشیمی، نفت، گاز، صنایع کاشی و سرامیک، نیروگاه ها، صنایع داروسازی، صنایع بسته بندی، صنایع تولید خودرو و قطعات وابسته و… اشاره کرد.

هدف شرکت ارائه

orginal-price

اجناس اوریجینال و اصلی به قیمت مناسب

consulting

مشاوره در پروژه و تامین نیاز های صنایع

technology

بالا بردن سطح تکنولوژی در صنایع داخلی و رفع وابستگی

information

بالا بردن سطح اطلاعات مصرف کنندگان با برند زیمنس

produce

حمایت از تولیدات داخلی و درنتیجه اشتغال

زمینه فعالیت

زمینه فعالیت به شرح زیر می‌باشد

وارد کننده و توزیع کننده اتوماسیون صنعتی انواع PLC S5 -S7200 -S7300 -S7400 – S71200 -S71500 و مینی PLC LOGO! ورژن 6 و 7 و 8
انواع نمایشگر و مانیتورینگ اعم از اپراتور پنل زیمنس و تاچ پنل زیمنس و درایو و کنترل دور موتور و فشار ضعیف زیمنس اعم از کلید اتوماتیک های کمپکت (3VL) و هوایی (3WL در رنج های مختلف کلید های حرارتی 3RV10) از 11 /0 الی 100 آمپرو متعلقات)
انواع کنتاکتورهای فرمان (3RH) و کنتاکتورهای قدرت و خازنی (3RT) و متعلقات آن و انواع بی متال (3RU) و انواع راه اندازنرم (سافت استارترزیمنس) 3RW، کابل شبکه و برنامه نویسی
جهت کسب اطلاعات بیشتر از قسمت فروشگاه سایت دیدن فرمایید .